Adam Kolasa

Kontaktujte mě

Ochrana proti spamu. 1+2 =

Kontaktní údaje

Bc. Adam Kolasa

Korespondenční adresa
Dolní Lomná 59 ,739 91 – Dolní Lomná

tel: +420 608 170 237
e-mail: kolasa@money2u.cz


Bližší informace

Zaměření

Hypoteční úvěry, konsolidace,
Pojištění majetku, vozidel a osob,
Investiční a spořící produkty

Praxe

2011 – 2013 OVB Allfinanz a.s.
2014 až současnost  Money2u s.r.o.
Od 2015 Spolupráce s realitními kancelářemi

Něco o mně

Působím především v Moravskoslezském kraji.
Zaměřuji se na dlouhodobou spolupráci s klienty tak, aby bylo možné efektivně dosáhnout jejich finančních i životních cílů.


Reference

S panem Kolasou jsem se setkal na základě doporučení realitní kanceláře, kde jsem pouze jen uvažoval o budoucí koupi nemovitosti. Z financování jsem měl největší obavy a vůči finančním poradcům všeobecně jsem byl celkem skeptický.

Díky náhodě a hlavně obětavosti pana Kolasy jsem se však během několika málo týdnů dostal od úvah až k pořízení nemovitosti a to bez stresu a jakýchkoli obav. Pan Kolasa je velmi flexibilní svědomitý a pečlivý člověk a mohu ho vřele doporučit všem, kdo touží po nemovitosti s financováním na míru.

Za vše Vám děkuji

Adam Kolasa je profesionál, který umí naslouchat finančním potřebám svých klientů. Velmi dobře umí posoudit vstupní situaci, možnosti a preference klienta. Vše pak precizně zohledňuje při nastavování jednotlivých produktů. Osobně jeho konzultačních služeb využívám velmi často a oceňuji jeho rozhled v oblasti financí, jeho konzultační a komunikační schopnosti a také jeho osobní přístup. Adama Kolasu vřele doporučuji, coby profesionála, který Vám pomůže dobře spravovat Vaše finance.

Na pana Kolasu mě odkázal můj známý a byla jsem s ním velmi spokojena. Je to skutečný odborník ve finančnictví. Byl ochotný mi poradit i ve svém volném čase. Je to svědomitý profesionál se zájmem o klienta a jeho požadavky řeší až do úspěšného konce. Mohu všem tohoto poradce jen doporučit.
Ještě jednou mockrát děkuji
Karin Kijonková


Přidat hodnocení

Ochrana proti spamu. 1+2 =