Andrea Doležalová

Kontaktujte mě

Ochrana proti spamu. 1+2 =

Kontaktní údaje

Ing. Andrea Doležalová

korespondenční adresa
Tolstého 35, Brno 616 00
tel: +420 732 622 195
e-mail: dolezalova zavináč money2u.cz


Bližší informace

Zaměření

  • realitní činnost vč. developerských projektů
  • hypoteční úvěry
  • spotřebitelské úvěry
  • stavební spoření
  • pojištění životní i neživotní (majetkové)
  • investice a penzijní připojištění

Praxe

V pojišťovnictví a bankovnictví, tedy ve světě financí se pohybuji od roku 2005. Dlouholetou praxi jsem obohatila celkovým průřezem činností v druhé největší pojišťovně působící na území České republiky. Jelikož se chci stále zdokonalovat a zvyšovat své cíle a kvality, rozhodla jsme se podnikat a stát se finančním poradce a to od roku 2014. Začátkem roku 2015 jsem skloubila příjemné s užitečným a potřebným a přidala do svého portfólia služeb i realitní činnost. Dnes jsem finančním poradcem ve společnosti Money2u s.r.o. a jednatelkou a zároveň i realitní makléřkou ve společnosti Reality2u s.r.o.
A proč?
Protože je pro mne důležité nabídnout komplexní služby a zajistit tak klientům snadnější cestu k vysněnému bydlení.

 


Reference

Dobrý večer,
slečna Doležalová je velice příjemná a vstřícná osoba. Poradila mi se vším co jsem potřebovala a našla si na mě čas i ve své volné chvíli jen aby mi vše zařídila co nejrychleji, ale přitom kvalitně. Její přehled ve světě financí je neskutečný a obdivuhodný. Už se nemůžu dočkat další spolupráce 🙂

Dobrý den,
před nedávnem jsem měla možnost zjistit, že paní Doležalová je skutečný odborník ve věcech finančních. Její znalosti se pohybují na vysoké profesionální úrovni a k tomu je velice milá, příjemná a ochotná pomoci i na úkor svého volného času. Rozhodně nepatří k poradcům, kteří používají strojený úsměv a nacvičený výraz, ale opravdově se zajímá o problémy svého klienta a za všech okolností se snaží najít nejvhodnější řešení.
Je to profesionál každým coulem a přitom velice lidská, což není v dnešní době obvyklé spojení, takže její odborné rady a případnou spolupráci všem doporučuji.

Dobrý den.
Paní Doležalovou mi doporučil známý z banky a mohu říct, že do lepších rukou jsem se nemohl dostat. Mám v ní naprostou důvěru. A doporučuji ji každému. Od počátku mě provádí po cestě za rodinným domem. Potom co mi sama posílala nabídky k domům podle mých požadavků, byla se mnou na všech prohlídkách a nebylo jich málo. Stále za všech okolností ochotná a usměvavá. Vždy si ví rady a má trpělivost i s finančně příliš neznalými. Má neskutečný přehled o financích a pomáhá mi velmi úspěšně překonat každou situaci v cestě za hypotékou.
Když by každý finanční poradce a makléř byl stejně spolehlivý, pracovitý, vzdělaný a pečlivý jako ona, nikdo by neměl důvod mít jakoukoli averzi vůči této profesi.
Za mě rozhodně deset bodů z desíti 🙂
S pozdravem


Přidat hodnocení

Ochrana proti spamu. 1+2 =