Eva Palánová

Kontaktujte mě

Ochrana proti spamu. 1+2 =

Kontaktní údaje

Eva Palánová
hypoteční specialistka
+420 608 680 542
palanova zavináč money2u.cz

Korespondenční adresa
Tolstého 35, Brno 616 00


Bližší informace

Vážení klienti, dovolte, abych se Vám představila.

Jmenuji se Eva Palánová, v oboru financí se pohybuji od roku 2005.

Vím, jak je někdy těžké zorientovat se v obrovské nabídce hypoték, které by vedly k vysněnému cíli – vlastnímu bydlení.

Z profesní i vlastní zkušenosti Vám v tom ráda a ochotně empatií sobě vlastní pomůžu. Vím a vždy se o to snažím Vám vyjednat v bance lepší podmínky, než kdyby jste si hypotéku vyřizovali sami. Zavolejte mi nebo napište a sjednejte si nezávaznou schůzku, kde probereme Vaše představy a reálné možnosti. Věřím, že poté budete odcházet spokojeni a plní elánu, učinit malé krůčky vedoucí k onomu velkému kroku přes vlastní práh!

Těším se na setkání s Vámi.


Reference

Volba Evy Palánové jako finanční poradkyně byla trefou do černého. Ve chvíli, kdy už jsme vzdávali koupi naší vysněné nemovitosti, přišla s jasným a proveditelným řešením. Po celou dobu realizace HÚ nám byla nápomocná a vzniklé problémy řešila flexibilně a ochotně. V každém okamžiku bylo znát, že se v dané problematice velmi dobře orientuje.

Paní Palánová nezná slovo „nejde“ a to je při její práci obrovským plus. Tímto jí ještě jednou děkujeme!

Pani Palanovou jsem na doporuceni me kamaradky oslovila ve veci prefinancovani hypoteky. Vybraly jsme spolecne to nejlepsi reseni a jsem rada za spolupraci. Pani Palanova je velice ochotna a napomocna ve vsem, co je potreba udelat, velice si cenim jejiho osobnoho pristupu a jejich nazoru ve financni oblasti. Jde videt, ze opravdu bere na vedomi potreby klienta a nenabizi nesmyslne pojisteni jako ostatni poradci. Timto dekuji a mohu jen doporucit. V budoucnu se budu vzdy obracet na ni.
Barinova

Pani Palanovu som oslovil na doporucenie. Na zaciatok som si od toho nic moc nesluboval. Po kazdom rozhovore som viac a viac menil nazor. Ako uplneho laika ma previedla uspesne zaludnostami sveta hypotek. Myslela aj na detaily, ktore neboli jej pracou. Vdaka nej mam uzasne byvanie. Som narocny klient a s jej pomocou som maximalne spokojny. V buducnosti urcite vyuzijem opat jej sluzby.
Mozem len vrelo doporucit!
Dakujem pani Palanova!

Paní Palánovú maximálne odporúčam. Prakticky som nemusel pre kúpu novostavby nič robiť a všetko za mňa obehala p. Palánová. Týmto by som sa p. Palánovej rád poďakoval za každú z mnohých pomocí, za ktorú som ani nič neplatil. Neváhajte a kontaktujte už dnes.

S paní Palánovou jsme byli velmi spokojeni, “ vedla nás za ruku“ celou tortúrou získání finančních prostředků potřebných na koupi a rekonstrukci domu. Neumím si představit, že by jsme to zvládli bez pomoci finančního poradce. Všem doporučuji a děkuji.
Romana Pagáčová

Pani Eva Palanova nam s hypotekou obrovsky pomohla. Opravdu si nedokázu představit, co bychom si bez ni počali. Měli jsme složitější případ, ale pani Palanova vždy bleskurychle vše vyjednala a zařídila.

Neměla to s námi jednoduché, cele řešení hypoteky od vyjednání podmínek az po její úplne vycerpani se kvůli spozdeni stavby na straně developera protáhlo v podstatě na rok. Ale co jsem obrovsky ocenil, tak ze kdykoli jsem v tomto dlouhem casovem useku pani Palanove zavolal a potřeboval pomoct, tak byla vzdy v obraze, pamatovala si přesně nás případ a podmínky našeho hypotecniho úvěru a pokaždé nám velice vstřícne a odborne poradila. Jednoduše řečeno, venovala se nam skutecne individuálně.

Na Pani Palanovou jsem ze dvou různých zdrojů dostal velice pozitivní referenci a velice pozitivní referenci predavam rozhodne dal. Paní Palanovou mužů jen a jen doporučit. Ještě jednou Vám za všechno mockrat děkuji.

Eva Palánová. Tohle jméno si budu pamatovat celý život. Možná to zní, jako bych přeháněl, ale ono to tak opravdu je. Protože jsem sám obchodníkem poměrně dlouhou dobu, mám již jisté předsudky vůči „nezaujatosti“, objektivnosti, individuálnímu přístupu a dalším klišé, které se v obchodě běžně objevuji. Evu by mohla vystihovat jedna zaujatost – Eva je zaujatá na to, aby splnila klientovi to, pro je pro něj nejlepší a na to pro co si přišel. Dělá vždy všechno proto, aby to tak opravdu bylo a ono se to opravdu povede. Je to obchodník, za kterého bychom měli platit zlatem, protože dělá svoji práci opravdu ráda a je to jednoduše poznat. Upřímnost a velká míra zápalu mají za výsledek jasné předkládání fakt, okamžité reakce, přímá komunikace a žádné plané sliby.

V současné době mohu říci, že pokud bych to šlo, obklopil bych se ve svém životě pouze takovými lidmi, jako je Eva Palánová. Děkuji a doporučuji.


Přidat hodnocení

Ochrana proti spamu. 1+2 =