Iva Hlavinková, EFA

Kontaktujte mě

Ochrana proti spamu. 1+2 =

Kontaktní údaje

Korespondenční adresa
Žďár 87, Rájec – Jestřebí 679 02

tel: +420 733 533 451
e-mail: hlavinkova@money2u.cz

další stránky:
www.ivahlavinkova.cz


Bližší informace

Zaměření

Ozdravení financí, konsolidace úvěrů, zajištění majetku a příjmů, finanční plánování, investice – finanční trhy, nemovitosti, přímé investice, pojištění odpovědnosti, povinné ručení a havarijní pojištění, spoření a pojištění pro dospělé i děti.

Praxe

Od roku 1998 se věnuji pojištění a úvěrům, postupně přibývaly další oblasti.
2007 finanční poradenství – komplexní řešení
2012 Money2u s.r.o.
2014 možnost placeného poradenství – záruka objektivních rad

Něco o mně

Od roku 1998 se věnuji financím (úvěry, pojištění, investice) a posledních 8 let zpracovávám rodinám i jednotlivcům ucelené finanční plány. Držím se přitom zásady, aby klienti vždy věděli, kvůli čemu mají jednotlivé finanční instrumenty sjednané, aby jim to celé dávalo smysl a nenechali se už v budoucnu napálit.
14.6.2017 jsem složila zkoušky a získala akreditovaný certifikát EFA. Jedná se o prestižní titul, uznávaný po celé Evropě. Od roku 2012 získalo tento certifikát pouze 254 poradců z přibližně 150.000 registrovaných v ČR. Zkoušky EFA jsou zaměřené na komplexní finanční poradenství, finanční plánování, optimální nastavení zajištění majetku a příjmů. https://efpa.cz/efa
Budu velmi ráda, když se osobně potkáme a probereme Vaši finanční situaci, plány a cíle. Potom začneme společně pracovat na jejich naplnění.


Reference

Spolupráci s Ivou Hlavinkovou si nemůžu vynachválit a mohu jen vřele doporučit. Při koupi domu nám vyřídila vše potřebné s hypotékou i pojištěním nemovitosti tak, že jsme s tím neměli vůbec starosti a bylo nám vše srozumitelné, protože nám to ochotně s trpělivostí vysvětlila a probrala s námi všechny možnosti. Při úpravě pojištění nemovitosti a domácnosti, i u životního a úrazového pojištění s námi měla opravdu obrovskou dávku trpělivosti. Oceňuji, že je vždy možné ji kontaktovat, pokud není k zastižení ozve se ihned, jak je to možné a nevykašle se na nás. Mám v ní obrovskou důvěru. Rodina Javorová

S ivou i její prací jsme spokojen. Vyřešeno, nastaveno, upraveno vše ke spokojenosti.

Profesionalita, flexibilita, spolehlivost, trpělivost a hodně kvalitně odvedené práce. Spolupráce začala na základě doporučení od kolegyně z práce, která je také nadmíru spokojena. Absolutně nejlepší poradce, kterého jsem kdy potkal a po několika zkušenostech s jinými musím bez zaváhání doporučit a budu doporučovat i dále! Moc se těším na další spolupráci!

Paní Iva Hlavinková mé rodině pomáhá a radí v oblasti pojištění již mnoho let. Oceňujeme individuální přístup, připravenost, ochotu, znalosti a trpělivost při vysvětlování dané problematiky, bezproblémový a rychlý kontakt v případě potřeby. Její služby rozhodně doporučujeme.

Paní Hlavinková mi poradila se vším a v míře, která mi pomohla, jsem spokojen.

S paní Hlavinkovou jsem zcela spokojena. Na schůzky chodí připravena, je velice příjemná, vše mi vysvětlí a je možné ji vždy kontaktovat email či telefonicky. Pěkný den,

Spolupráce s paní Hlavinkovou je bezchybná, vždy vše ochotně vysvětlí a velmi si cením jejího lidského přístupu, který ke klientům má. Při vyřizování hypotéky vždy ochotně přijela na místo, které mi vyhovovalo a nachystala vše potřebné, aniž bych se o papírování musela starat. Vřele doporučuji.

S paní Ivou Hlavinkovou spolupracuji od roku 2011, kdy jsem ji oslovil na doporučení známého. Poskytuje mi vždy cenné informace, ať už v oblasti pojištění nebo osobních financí. Cením si její ochoty, profesionality a trpělivosti. Jako finančního poradce ji mohu vřele doporučit všem, kdo má zájem o tyto služby.

Slovní hodnocení: S Ivou Hlavinkovou se znám již řadu let a vždy je ochotná dobře a rychle poradit. Velmi si cením její trpělivosti, slušnosti, přátelského a lidského přístupu ke klientovi. Je opravdu profesionálem ve svém oboru, a proto mohu její služby vřele doporučit.

Na paní Hlavinkovou jsem se obrátila na základě doporučení mojí kolegyně z práce, která s ní byla velice spokojená. Jsem ráda, že jsem se na ni také obrátila, protože mi pomohla vyjednat výhodnější podmínky na hypotéku.


Přidat hodnocení

Ochrana proti spamu. 1+2 =