Lenka Ferbyová

Kontaktujte mě

Ochrana proti spamu. 1+2 =

Kontaktní údaje

Korespondenční adresa
Tolstého 35, 616 00 Brno

Tel: +420 775 661 655

e-mail: ferbyova zavináč money2u.cz


Bližší informace

Zaměření

Hypoteční úvěry (klasické, americké hypotéky, refinancování), stavební spoření, konsolidacce, půjčky, spotřebitelské úvěry, podnikatelské úvěry, pojištění (vozidel, majetku a osob) a investice.

Něco o mně

Díky dlouholeté praxi Vám nabízím to nejlepší na míru přesně pro Vás.
Spolupracuji se všemi bankami, st.spořitelnami a pojišťovnami. Díky dobrým vztahům v bankách Vám mohu na jednom místě nabídnout to nejlepší . Vše Vám pečlivě vysvětlím u jednoho stolu a vy si můžete během jedné schůzky udělat průzkum trhu a vybrat si to nejlepší.
Pomohu Vám vyřídit vše co je potřeba k pěknému bydlení či spokojenému žití.
Navíc se o Vás budu starat po celou dobu, co Váš závazek bude přetrvávat…..
A to vše Zdarma…
Proto mne neváhejte kontaktovat
Pěkný den přeje
Ferbyová


Reference

Vážená paní Ferbyová,

rád bych Vám poděkoval za Vaše služby při vyřizování hypotéky v loňském roce. I když se situace ne naší vinou několikrát zkomplikovala, dokázala jste najít vhodná a adekvátní řešení, takže se vše nakonec podařilo dojednat. S podmínkami hypotéky jsem spokojen a těším se na další spolupráci.

S díky a pozdravem

Michal Fránek

Vážená paní Ferbyová.
Chtěl bych Vám touto formou poděkovat za pomoc při refinancování hypotéčního úvěru. Vaše znalosti v oboru a ochota pomoci klientovi je na velmi vysoké úrovni. I přes Vaši značnou časovou vytíženost jste si na nás vždy našla čas a zodpověděla naše otázky a podněty. Výsledkem bylo výhodnější financování než doposud a to vše za velmi krátkou dobu. Ještě jednou díky. Všude Vás doporučuji a brzy nashledanou. Martin Krupka

Vážená paní Ferbyová,
děkuji Vám srdečně za spolupráci při vyřízení refinancování mé hypotéky. Oceňuji Váš profesionální a korektní přístup, ochotu hledat a nabízet variantní řešení, všestranně poskytovat požadované informace, velmi vstřícnou komunikaci osobní, telefonickou i mailovou. Vaše práce pro mě mi opravdu pomohla a ušetřila hodně jiných starostí, pokud bych si refinancování vyřizovala vlastními silami. Ostatním klientům spolupráci s Vámi opravdu můžu doporučit.

Dobrý den.
Dostala jsem doporučení na slečnu Lenku Ferbyovou. S přístupem slečny Ferbyové jsem byla velice spokojená. Z mojí strany se vyskytli některé komplikace, které slečna Ferbyová svým profesionální přístupem a ochotou hravě vyřešila. Celková spolupráce byla velmi příjemná. Tímto bych jí chtěla moc poděkovat a do budoucna se budu těšit na další spolupráci.
Děkuji za vše co jste pro mě udělala, mohu jen doporučit.

Vážená paní Ferbyová,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vyřízení hypotéčního úvěru. Nabídka hypotéční smlouvy , kterou jste mi dala mne příjemně překvapila (především po finanční stránce a také výše úrokové sazby). Váš přehled o nabídkách bank na hypotéční úvěry byl pro mne dostačující a dobře jste mi poradila s výběrem. Děkuji Vám také za péči při vyřizování úvěru a za Vaši komunikaci s ředitelem pobočky mnou zvolené banky. I přes mou časovou tíseň jste vše úspěšně zvládla.

Jsem s pozdravem

Vážená paní Ferbyová,
Tímto bych Vám chtěla poděkovat za Vaši pomoc i profesionalitu při vyřizování hypotečního úvěru.
Vše proběhlo rychle, nekomplikovaně a úvěr byl schválen na první pokus.
Byla jsem nejprve trochu skeptická vzhledem k tomu, že jistý nejmenovaný finanční poradce mi řekl,
že já rozhodně hypoteční úvěr získat nemohu. Aktuální situace však potvrzuje pravý opak.
Rozhodně se na Vás budu obracet i v budoucnu a velice ráda doporučím svým přátelům.
S přáním pěkného dne.

Vážená paní Ferbyová,

chtěl bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za zprostředkování vyřízení hypotečního úvěru. V první řadě bych ocenil Vaši ochotu a přístup ke mě, jako ke klientovi při jednání a v neposlední řadě časovou flexibilitu. Výsledkem bylo věcné a rychlé vyřízení hypotečního úvěru. Pokud budu i nadále potřebovat pomoc při zabezpečení financování nebo refinancování rád se na Vás opět obrátím.

S pozdravem Těšlík

Vážená paní Ferbyová,

děkuji moc za pomoc a následné vyřízení refinancování mé hypotéky. Vážím si Vašeho profesionálního a korektního přístupu, v neposlední řadě i z Vaší strany bezproblémového přizpůsobení mým „vrtochům“. Přeji hodně klientů a určitě se na Vás obrátím o pomoc v případě mých dalších „akcí“.

Dobrý den paní Ferbyová,
chtěl bych Vám vyjádřit poděkování za Vaši pomoc při vyřizování hypotečního úvěru na koupi nemovitosti. Vaše jednání bylo velmi vstřícné, plně srozumitelné a na vysoké profesionální úrovni.
Výsledkem bylo rychlé a bezproblémové vyřízení hypotečního úvěru a to za nejvýhodnějších možných podmínek. Pokud budu i v budoucnu potřebovat radu nebo pomoc ohledně financování, rád se na Vás opět obrátím.
Přeji Vám spoustu dalších spokojených klientů.

Děkuji a nashledanou


Přidat hodnocení

Ochrana proti spamu. 1+2 =