Ing. Vladimír Franc

Kontaktujte mě

Ochrana proti spamu. 1+2 =

Kontaktní údaje

Volejte mi Po – Pá
7:00 – 22:00
+420 734 585 529
nebo napište!
e-mail: franc zavináč money2u.cz
nonstop

korespondenční adresa
Staré Jesenčany 90
Pardubice 530 02
email: franc zavináč money2u.cz

další stránky:
www.nevyhodneuvery.cz

MÁM ZÁJEM O NABÍDKU
POTŘEBUJI BLIŽŠÍ INFORMACE K MÉMU PŘÍPADU
využijte kontaktní formulář


Bližší informace

Zaměření

Zhodnocení majetku a kapitálu, investice nejen do nemovitostí, volba vhodné strategie pro vyřízení úvěrů, vyřízení úvěrů

Praxe

2011 – 2012 Fincentrum a.s.
2013 až součastnost Money2u s.r.o.
od 2006 aktivní obchodování na finančních trzích

Od začátku aktivní kariéry přes 200 klientů, spolupráce s realitními kancelářemi, správa majetku v hodnotě 10 mil Kč, zprostředkování investičních příležitostí

Něco o mně

Mým posláním je pomoci lidem, se kterými sdílím společné hodnoty a pomáhám jim hledat způsoby, jak mohou dosáhnout svých cílů. Tento běh je většinou na dlouhou trať!


Reference

Díky panu Francovi se nám podařilo vyřešt refinancování hypotéky tak, abychom si udrželi současné nízké úrokové sazby za současných právních podmínek. Ve spolupráci s ním, ale také díky jeho pomoci, se nám podařilo vyřešit i komplikovanou situaci se stavebním úřadem a katastrem nemovitostí. Jsem rád, že jsme si nechali poradit a včas se do toho pustili. Je to člověk, který drží slovo a nebojí se komplikací.

Pan Franc je profesionál na správném místě.
Vyslechl si mě, poradil a nakonec vše velmi dobře kolem hypotéčního úvěru zařídil a to velice rychle.
Kdykoliv jsem potřebovala v čemkoliv poradit nebo vysvětlit – ať ohledně koupě nemovitosti či hypotéky, byl velice ochotný a nápomocný.
Určitě doporučuji všem, kteří hledají dobrého finančního poradce.

Vynikající spolupráce, kdykoliv bylo třeba cokoli zařídit nebo se jen na něco zeptat, stačilo napsat mail nebo zavolat a pan Franc ihned reagoval. Skvělý člověk na svém místě. Flexibilní, spolehlivý a férový.
Vřele doporučuji.

Pan Franc je profesionál a dokáže vyřešit i bezvýchodné situace.
Vřele doporučuji a děkuji.

S panem Francem jsme dělali refinancování hypotéky,se vším pomohl,trpělivě vysvětlil a vše proběhlo v pořádku.Mohu jen doporučit.Příště se opět na něj obrátíme. Moc děkujem Pořízovi

S panem Francem jsem řešila hypotéční úvěr. Vše mi srozumitelně vysvětlil a celým procesem mě provedl. Spolupráce proběhla na profesionální úrovni. Pokud budu do budoucna potřebovat další poradenství, s důvěrou se na něj znovu obrátím.

Absolutní spokojenost, profesionalita, obětavost a hlavně pan Franc vysvětlí mnohdy nesrozumitelné papírování na velice srozumitelnou úroveň. Kdykoliv sem zavolal, že si s něčím nevím rady, hned poradil a vše vysvětlil.
Sečteno a podtrženo 100% SPOKOJENOST.
Doporučuji a až budu potřebovat další službu nebudu přemýšlel ani na vteřinu o nikom jiném.
Děkuji

Tři roky jsme se snažili refinancovat úvěr od ČMSS, u všech institucí nám bylo sděleno, že to nejde atd. Pak jsme náhodou přišli na idnes.cz na pana Ing. France. Jednání od začátku bylo vstřícné a s plnou vervou se pustil do boje. Po cca. 4 měsících jsme úvěr refinancovali 🙂 Jeho chování je opravdu lidské a vždy se snaží udělat maximum pro človíčka, kterého zastupuje. Je až podezřelé, jak můžeme psát jenom tolik pozitiv, ale opravdu díky bohu za ně. Nikdo jiný nám nebyl schopen s naším úvěrem od lišky pomoct. Doporučili jsme ho i zbytku rodiny a všichni jsou maximálně spokojeni. Proto ještě jednou moc DÍKY!!

Pan Franc nás vysvobodil z nevýhodného úvěru ze stavebního spoření…měsíční úspora více než šest tisíc korun. Je to profesionál, vstřícný, domluva skvělá, vše proběhlo hladce. Já jsem nadšená a mohu jen doporučit.

Pan Franc mi pomohl zařídit výhodný hypoteční úvěr. Spolupráce s ním byla velmi efektivní a vstřícná. Na každý můj dotaz byl schopen vždy rychle odpovědět. Pokud budu v budoucnu potřebovat řešit podobné záležitosti, určitě se na něj obrátím znovu. Všem, kteří hledají kvalitního poradce, vřele doporučuji.

1 2 3 4


Přidat hodnocení

Ochrana proti spamu. 1+2 =